Biuro Obsługi Klineta +48 68 479 22 22 / +48 68 479 22 73 / +48 68 479 22 77

O Firmie

Na polskim rynku firma nasza istnieje od 1978 roku.
W okresie swojego istnienie przechodziła różnego rodzaju transformacje i przekształcenia od firmy państwowej do aktualnie firmy prywatnej - rodzinnej.

Aktualnie firma mieści się w Żarach na strefie przemysłowej przy ul. Gospodarczej 11. Zarząd firmy który ją kieruje i rozwija to drugie pokolenie po jej założycielu. Firma w okresie swojego istnienia dała się poznać jako rzetelny partner wiodących światowych producentów opon takich jak: Michelin, Goodyear, Continental i innych posiadając ich patronat i certyfikaty oraz felgi firmy Alcar.
Posiadamy certyfikat „Rzetelnego Płatnika„ nadanego przez Goodyear.

Przedmiot działalności

Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna ogumienia różnego rodzaju, a mianowicie opon osobowych, ciężarowych, rolniczych i przemysłowych. Posiadamy serwis opon w/w rodzajów których montujemy, naprawiamy wyważamy.

Oprócz usług związanych z oponami wykonujemy również usługi :
⁕ geometria podwozi samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych,
⁕ wymiana oleju w silnikach,
⁕ napełnianie klimatyzacji,
⁕ ustawianie świateł,
⁕ montaż szyb samochodowych,
⁕ bieżące naprawy eksploatacyjne samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych,
⁕ dysponujemy również mobilnym serwisem całodobowym.

Działalność swoją realizujemy generalnie na rynku polskim, a także rozszerzamy ją sukcesywnie na rynek niemiecki. W wyniku wieloletniego funkcjonowania firmy na rynku załoga zdobyła niezbędne doświadczenie, które pozwoliło na dynamicznie rozwijającym się rynku dobrze sobie radzić i konkurować z innymi podmiotami w tej branży.

Rzetelna obsługa Klienta

Kompetentni pracownicy biura obsługi klienta dokładają wszelkiech starania aby sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Od 10 lat należymy do ogólnoeuropejskiej sieci Premio stworzonej przez firmę Goodyear. Zainteresowanych klientów zapraszamy do naszego serwisu, zapewniając profesjonalną obsługę oraz pełną satysfakcję z wyboru naszej firmy.

        
 2022 Copyright Chma SP.j.