Biuro Obsługi Klineta +48 68 479 22 22 / +48 68 479 22 73 / +48 68 479 22 77
Serwis opon osobowych

W naszej firmie możecie Państwo wymienić ogumienie do swojego samochodu przysłowiowo od "A do Z". Nasza wyspecjalizowana kadra zrobi to szybko i fachowo. Badamy stan techniczny ogumienia w Twoim samochodzie, doradzamy jakie opony dobrać do Twojego samochodu, wyważamy nowe opony wraz z felgą. W tym czasie możesz wypić ciepłą kawę lub herbatę by po chwili wyjechać swoim samochodem.

Dla nas każdy klient jest indywidualny dlatego staramy się utrzymywać poziom obsługi na najwyższym poziomie. Satysfakcja każdego gościa jest dla nas najważniejsza. Nasi pracownicy na życzenie klienta dokonują także drobnych napraw w samochodzie.

Napełnianie opon gazem

Specjalna mieszanka lotna do napełniania opon Mieszanka lotna SECUR PNEUS zapewnia poprawne i stałe ciśnienie opon 5 razy dłużej niż przy oponach napełnionych zwykłym powietrzem. Opony napełniane za pomocą SECUR PNEUS podlegają w mniejszym stopniu ujemnym wpływom, które powstają podczas jazdy. To doprowadza do istotnego powiększenia osiągów opony (przebieg kilometrów) i do obniżenia zużycia materiałów pędnych. Mieszanka jest nieczynna, ponieważ nie zawiera tlenu i innych zanieczyszczeń, które zwykle gromadzą się w sprężonym powietrzu i powodują pęknięcia i utratę elastyczności opon. Większe bezpieczeństwo SECUR PNEUS wypełnia przestrzeń bezpieczeństwa pomiędzy oponą i pojazdem. Zasada ta jest bardzo prosta: SECUR PNEUS zabrania wytwarzaniu mieszanek łatwopalnych wewnątrz opon, co mogłoby podczas przegrzania doprowadzić aż do ich destrukcji.

Odpowiednie ciśnienie opon zapewnia doskonałe parametry jazdy nawet w sytuacjach granicznych i dla jakiegokolwiek sposobu prowadzenia.

SECUR PNEUS to natychmiastowe, większe bezpieczeństwo.

Korzyści:

  • ciągłe niezmienne ciśnienie w oponach przy obniżeniu oporu przekrojowego i zużycia materiałów pędnych,
  • aż o 75 % mniej pęknięć dla opon podczas ich przegrzania,
  • wykluczenie utleniania gumy i tarczy koła oraz przedłużenie okresu użycia Opon o więcej niż 20 %,
  • stabilizacja ciśnienia dla podgrzanych opon


        
 2022 Copyright Chma SP.j.